GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tekanna 9344313
nr 934 4313
Tekanna
med groda, höjd ca 8 cm
Kondition: nagg, slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 januari 2015
kl 20:14:14
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion
Tekanna
Kondition: nagg, slitage
Läs mer om e-auktion
nr 934 4313
Tekanna
med groda, höjd ca 8 cm
Kondition: nagg, slitage
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 12 januari 2015 |
12 jan
e-auktion